Ana Sayfa

ÇEVRE KORUMA BİLİNCİ

Çevre ve Yeşili Koruma Kulübü etkinliği olarak, atık pil, atık yağ ve atık elektrikli-elektronik eşyaların geri dönüşümü hakkında bilgi verildi. Geri dönüşümün doğaya sağlayacağı katkıdan bahsedildi. Çevre ve Yeşili Koruma Kulübü etkinliği olarak, atık pil, atık yağ ve atık elektrikli-elektronik eşyaların geri dönüşümü hakkında bilgi verildi. Geri dönüşümün doğaya sağlayacağı katkıdan bahsedildi. Çevre ve Yeşili Koruma Kulübü etkinliği olarak, atık pil, atık yağ ve atık elektrikli-elektronik eşyaların geri dönüşümü hakkında bilgi verildi. Geri dönüşümün doğaya sağlayacağı katkıdan bahsedildi. Çevre ve Yeşili Koruma Kulübü etkinliği olarak, atık pil, atık yağ ve atık elektrikli-elektronik eşyaların geri dönüşümü hakkında bilgi verildi. Geri dönüşümün doğaya sağlayacağı katkıdan bahsedildi. Çevre ve Yeşili Koruma Kulübü etkinliği olarak, atık pil, atık yağ ve atık elektrikli-elektronik eşyaların geri dönüşümü hakkında bilgi verildi. Geri dönüşümün doğaya sağlayacağı katkıdan bahsedildi. Çevre ve Yeşili Koruma Kulübü etkinliği olarak, atık pil, atık yağ ve atık elektrikli-elektronik eşyaların geri dönüşümü hakkında bilgi verildi. Geri dönüşümün doğaya sağlayacağı katkıdan bahsedildi.

Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı Okuma Grubu Etkinliği

Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı, mesleki eğitimin yanında eğitim, kültür ve sanat faaliyetlerine devam ediyor. Kitap okumayı sevdirmek, anlama ve anlatımı güçlendirmek için alan öğrencilerden kitap okuma grubu oluşturuldu.

MEVLİD-İ NEBEVİ PROGRAMI

Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı, mesleki eğitimin yanında eğitim, kültür ve sanat faaliyetlerine devam ediyor. Kitap okumayı sevdirmek, anlama ve anlatımı güçlendirmek için alan öğrencilerden kitap okuma grubu oluşturuldu. Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı, mesleki eğitimin yanında eğitim, kültür ve sanat faaliyetlerine devam ediyor. Kitap okumayı sevdirmek, anlama ve anlatımı güçlendirmek için alan öğrencilerden kitap okuma grubu oluşturuldu.Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı, mesleki eğitimin yanında eğitim, kültür ve sanat faaliyetlerine devam ediyor. Kitap okumayı sevdirmek, anlama ve anlatımı güçlendirmek için alan öğrencilerden kitap okuma grubu oluşturuldu.