Bilişim Mesleki Yabancı Dil Performans Ödevi Konuları - Bilişim Konuları

Bilişim Mesleki Yabancı Dil Performans Ödevi Konuları

1- Motherboard (Mainboard) donanım elemanı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

2- CPU (Central Processing Unit) donanım elemanı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

3- RAM (Random Access Memory) donanım elemanı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

4- Disc Drives donanım elemanı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

5- Card Reader donanım elemanı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

6- Floppy Disk donanım elemanı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

7- Cards donanım elemanı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

8- Input Devices donanım elemanı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

9- Display Units donanım elemanı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

10- Printers donanım elemanı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

11- Image Processor Devices donanım elemanı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

12- Other Output Devices donanım elemanı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

13- External Storage Devices donanım elemanı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

14- General Terms yazılım programları hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

15- System and Maintanance yazılımı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

16- Control panel yazılımı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

17- Windows yazılımı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

18- Word Processer Terms yazılımı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

19- Electronic Table Terms yazılımı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

20- Presentation Software terms and definitions yazılımı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

21- E-mail Terms yazılımı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

22- General Definitions yazılımı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

23- Network Hardware Components yazılımı hakkında en az 1 sayfa yabancı dilden Türkçeye çeviri yaparak her iki dildeki metnin çıktısını alınız.

 

 

 

 

DEĞERLENDİRME KRİTERLERİ

1. Ödev içeriği: ……………. Puan
2. Ödev sunumu: ………….. Puan
3. Özgünlük : …………… Puan
4. Zamanında Teslim: ……….. Puan
5. ………………………..: …………. Puan

TOPLAM : 100 Puan

Not: Bunların dışında eklenmesini istediğiniz Proje konusu varsa yorumlar bölümünden yazmanız halinde listeye eklenecektir.

Bu Yazıya Tepkin Nedir?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Yorum Yap