Microsoft Word İşletmenlik Uygulama Sınavları - Bilişim Konuları

Microsoft Word İşletmenlik Uygulama Sınavları

Bilgisayar İşletmenliği kursu Microsoft Word uygulama sınavlarında sorulan bazı uygulama sayfaları aşağıda verilmiştir.

Microsoft Word İşletmenlik Uygulama Sınavı-1

Bu uygulama sınavında aşağıdaki resimde görülen word sayfasını olduğu gibi yapınız. Yukarıda bir tablo satır ve sütun sayıları resimde görüldüğü gibi olacak. Altında alt simge ve üst simgelerin olduğu bir formül olacak. Onun altında bir mektup zarfının ön yüzü tasarlanacak. Son olarak “Bilgisayar Kursu” yazısı yazdırılacak.

word-uygulama-sinavi1
Microsoft Word İşletmenlik Uygulama Sınavı-2

Bu uygulama sınavında aşağıdaki resimde görülen word sayfasını olduğu gibi yapınız. En üstte üst bilgi kısmı eklenecek. Gerekli başlık ve tarih sıra bölümü eklenecek. Alttaki resimde görülen tablo eklenecek. Daha sonra da resimde görüldüğü gibi ilgili alanlar eklenecek.

word-uygulama-sinavi2

Microsoft Word İşletmenlik Uygulama Sınavı-3

Bu uygulama sınavında aşağıdaki resimde görülen word sayfasını olduğu gibi yapınız. En üstteki üst bilgi bölümüne ilgili içeriği ekleyiniz. Başlık ve diğer bilgileri yazınız. Resimde görülen tabloyu aynen ekleyiniz. Tablonun altında bulunan yazıları da resimde görüldüğü gibi ekleyiniz.
word-uygulama-sinavi3

Microsoft Word İşletmenlik Uygulama Sınavı-4

Bu uygulama sınavında aşağıdaki resimde görülen word sayfasını olduğu gibi yapınız. Sayfa üst bilgi kısmına gerekli bilgileri yazınız. Alttaki resimde görülen tabloyu ve içeriğini aynen oluşturunuz.
word-uygulama-sinavi4

Bu Yazıya Tepkin Nedir?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Yorum Yap