Ücretsiz JQuery Slider-6 - Bilişim Konuları

Ücretsiz JQuery Slider-6

Bir resim geçerken diger resimlerininde bir kısmının görünmesiyle oluşan Güzel ve farklı bir tasarım slider ile tekrar karşınızdayım. Bu Slider’ı kullanabilmek için öncelikle alttaki indirme linkinden rar uzantılı dosyayı çıkarınız. data1/images ve data1/tooltips klasörlerine istediğiniz resimlerin aynısını kopyalayınız.

<head></head> etiketleri arasına aşağıdaki kodu yapıştırın.Daha sonra ekranda slider görünmesini istediğiniz body kısmına aşağıdaki kodu yapıştırın. Genişlik ve yükseklik değerlerini ayarlayabilirsiniz.

 • 1
 • 2
 • 3
 • jquery slider
 • 5
11 22 33 44 55
http://wowslider.com/ by WOWSlider.com v8.7

Hepsi bu kadar. İyi günlerde kullanın.

Slider’ı indirmek için Tıklayınız

Bu Yazıya Tepkin Nedir?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

<< Önceki Yazı

Yorum Yap

3 Yorum

 • Hocam öncelikle emeğinize sağlık. Projeme eklediğim aktif çalışmaktadır. Tabi bir kaç ayarlama yapmam gerekmekte… JQuery yeni yeni öğrenmeye başladım. Sizlere öncelikle sorum div yapılaraında css bağlantısı gördüm. Slider için css kodları temel düzenleme yapıyormuz? ikinci sorum ise önerebileceğiniz sağlam eğitim döküman veya konu anlatımı için pdf ‘de olur. Şimdiden teşekkür ederim.

  İyi çalışmalar..

  • Merhaba Salih Bey,
   Öncelikle bende size teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Sorularına gelince jquery slider tasarlarken css önemli bir faktördür. Tüm tasarım ayarlamalarını css ile yapmaktayız. İkinci soruna gelince elimde istediğiniz gibi bir kaynak yok ancak youtube dan bununla ilgili çok sayıda türkçe eğitim videosu var. Ücretsiz olarak onlar kullanılabilir. Ayrıca profesyonel olarak ücretli eğitim setleri de mevcut biliyorum. Onlardan faydalanabilirsin.
   Kolay gelsin.